Berrak Mobilya Koltuk

TASARIM ÖDÜLLÜ MOBİLYALAR

Berrak Mobilya Koltuk firması  mobilya sanatını babadan oğul’a geçen köklü geçmiş ve oluşan mesleki birikim ile 1994 yılında kurulmuştur. Berrak Mobilya nihai tüketicilerin ihtiyaç ve taleplerini tespit ederek ürün  tasarımlarını bu doğrultuda geliştirerek arz ettiği işlevsel ürünler ile Mobilya sektörüne yeni bir soluk kazandırmıştır.

Tasarım ödüllü ürünlerimiz; bu doğru yaklaşım ile yaşam alanlarınızı, misafirlerinizin ve sizin vazgeçemeyeceğiniz mekanlar haline dönüştürmeyi hedeflemektedir. 

Berrak Mobilya ‘da Sıfır-Hata

İnegöl de bulunan fabrikamızda Ürettiğimiz bütün ürünlerimizde Vucut anatomisi ile uyumlu,  İnsan Sağlığı ve Çevre Temizliği konularında gösterdiğimiz hassasiyet ile zararı olmadığı çeşitli testler ile kanıtlanmış 1. sınıf A kalite malzemeleri, Uzman ve Tecrübeli ekibimiz ile  usta ellerce Cnc Makine ve tezgahlarımızda Sıfır-Hata prensibi çerçevesinde sizin için özel ile üretilmektedir. 

Gelişen ve değişen Teknolojiyi yakından takip eden kadromuz yenilikleri yenilikçi ürünleri ve değişen  kullanıcı ihtiyaçlarını sistemine derhal entegre ederek müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerimiz , yaşam alanlarında kalite ve işlevselliği ön plana çıkartarak model ve serilerinde berrak zihin sağlam beden ve mutlu kalpleri vaad etmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir